Tagasiside
Hea teenindus
« Soovitan kindlasti, väga professionaalne kasutajatugi!»


Profashion, Tallinn

QGWBQ9OL4J969XXWX...
«QGWBQ9OL4J969X XWXF www.google.com Where are you located ? I want to come to you one of th ...»


QGWBQ9O..., www.gig...

Ettevõttest

Kidasport ProShop sai alguse 2006 aastal ja meie ideena on pakkuda inimestele, kes tegelevad jäähokiga professionaalset nõustamist nii hoki varustuse soetamisel kui varustuse hooldamisel. Mängima minnes ei oleks uisud nagu hõbelusikad jalgade all siis tegeleme ka uiskude teritamisega,profileerimisega, varustuse parandusega ja uisu termotöötlusega,et uued uisud oleksid maksimaalselt mugavad jalas.

Kidasport on jäähoki varustusele spetsialiseerunud ettevõte. Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda parimat varustust turul. Soov on pakkuda endi lettidel ja e-poes just Teile sobivat varustust. Enda toodete valikus pakume hokivarustust algajatest kuni tippmängijani välja, vaevu püsti seisvatest pisikestest hoki kuttidest või tüdrukutest kuni vanameistriteni välja. Proovime alati soovitada just Teile sobivaimat varustust, et jääl poognaid tehes tunneksite end turvaliselt ja naudiksite spordiala, mis Teile südame lähedane on, ilma ühegi segava faktorita.

Samuti oleme aastatega juurde lisanud oma toote valikusse erinevaid treeningvahendid, spordijooke , spordiriideid ja jalanõusid, et inimesed saaksid sportimisega tegeleda aastaringselt ja leiaks meie kauplustest ning e-poest kõike vajalikku sportlikuks eluviisiks.

Alati Teie,

Kidasport Proshop

KidaSport @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee